Na sklade
Slovakiapharm TEHOTENSKÝ TEST KOMFORT 2 ks

Slovakiapharm TEHOTENSKÝ TEST KOMFORT 2 ks

Kategorie: Matka a dieťa
3,50 €
S DPH

Zistite skoro a presne s Tehotenským testom Komfort, ktorý ponúka vysoko presné výsledky vďaka svojej citlivosti 10 mIU/ml. Tento rýchly chromatografický imunologický test určený na detekciu ľudského choriónového gonadotropínu (hCG) v moči slúži ako spoľahlivá pomôcka na včasné zistenie tehotenstva. Každé balenie obsahuje dve testovacie tyčinky, ktoré sú navrhnuté pre jednoduché použitie priamo v prúde moču.

Otvorte uzatvorené ochranné vrecko v mieste zárezu a vyberte testovaciu tyčinku. Odstráňte ochranný kryt a pridržte absorpčnú časť tyčinky smerom nadol v prúde moču na aspoň 10 sekúnd, kým nebude úplne nasiaknutá, avšak dávajte pozor, aby ste nepresiahli značku šípky. Po nasiaknutí tyčinku zakryte a položte na rovnú plochu s okienkom smerom hore. Čakajte, kým sa objavia farebné čiarky a výsledok vyhodnoťte do 5 minút. Je dôležité vyhodnotiť výsledky do 5 minút od začiatku testu a použitú tyčinku po testovaní vyhoďte do odpadkového koša.

Tento test je určený pre diagnostické samotestovanie in vitro a je navrhnutý tak, aby nebol použitý viac ako jedenkrát. Tehotenský test Komfort je spoľahlivým nástrojom pre ženy, ktoré hľadajú rýchle a presné zistenie tehotenstva doma. S dvojbalením máte možnosť test opakovať pre väčšiu istotu alebo ho uložiť pre neskoršie použitie.

173463

Špecifické referencie

ean13
8588007069043

Momentálne žiadne hodnotenia zákazníkov.