Na výber máte viacero možností platby:

  •  Platba kartou

         Svoju objednávku môžete zaplatiť kartou, ktorá má povolené platby na internete. Ide o pohodlný a bezpečný spôsob bezhotovostnej platby. Aktuálne prijímame platobné karty VISA, VISA Electron, Maestro a MasterCard, rovnako môžete zaplatiť cez Apple Pay alebo Google Pay. Platba kartou je najpoužívanejšou platobnou metódou. Platobná brána Comgate podporuje karty Visa, Visa Electron, Mastercard a Maestro a taktiež platby Apple Pay a Google Pay, pri ktorých zákazník platí kartou uloženou v Peňaženke Apple/Google. Platobná brána Comgate tiež poskytuje funkcie opakovanej platby, predautorizácie a zapamätania karty spojené s platbou kartou. 

Pre prípadné reklamácie alebo otázky k platbám kontaktujte: Comgate, a.s. Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové E-mail: platby-podpora@comgate.cz Tel: +420 228 224 267

  • Platba bankovým prevodom

    Platbu za tovar môžete realizovať aj prostredníctvom online bankovníctva. Na vašu e-mailovú adresu pošleme informácie potrebné pre uskutočnenie platby cez elektronické bankovníctvo. Platba musí byť na náš účet pripísaná do 7 dní od vystavenia objednávky. Nezabudnite vyplniť všetky potrebné údaje, najmä variabilný symbol, inak sa môže proces predĺžiť. Tovar vám odošleme po zaevidovaní platby na našom účte.

  • Platba na dobierku

    Tovar zaplatíte prepravcovi v hotovosti alebo kartou pri prevzatí zásielky na vami uvedenej adrese. Poplatok za platbu na dobierku je 1 €.