Na sklade
Slovakiapharm PRO-BIO BABY kvapky 10 ml

Slovakiapharm PRO-BIO BABY kvapky 10 ml

Kategorie: Probiotiká
9,90 €
S DPH

Poznajte Pro-bio Baby, výživový doplnok vo forme kvapiek, špeciálne vyvinutý pre ochranu bruška dojčiat a detí. Tento produkt je určený pre dojčatá od 1. mesiaca života a deti, poskytujúc podporu pre ich tráviaci trakt a imunitný systém. Pro-bio Baby obsahuje Lacobacillus rhamnosus GG, jednu z najštudovanejších probiotických kultúr, kde každých 5 kvapiek zaručuje miliardu životaschopných baktérií.

Kedy používať Pro-bio Baby Kvapky?

Pro-bio Baby je odporúčané používať pri hnačkách rôzneho pôvodu, počas užívania antibiotík, alebo keď je zaznamenaný stav zníženej imunity. Kvapky efektívne napomáhajú pri obnove prirodzenej flóry v črevách, zmiernení hnačky, podpore prirodzenej obranyschopnosti a obnovení rovnováhy črevnej mikroflóry.

Ako používať?

Pred použitím fľaštičku s kvapkadlom dobre pretrepať. Pre dojčatá a deti do 3 rokov je odporúčaná dávka 5 kvapiek denne, ktoré možno podávať priamo do úst, alebo zmiešať s vodou, mliekom pri teplote maximálne 37°C, alebo s polotuhými potravinami. Pre deti od 3 rokov a dospelých je odporúčaná dávka 10 kvapiek denne, ktoré môžu byť zmiešané so studenou vodou, mliekom alebo jogurtom. Užívajte počas a 2-3 týždne po antibiotickom liečení, alebo podľa individuálnych pokynov lekára.

Bezpečnostné upozornenia:

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku a neberte tento doplnok ako náhradu rozmanitej stravy. Kvôli špecifickému zameraniu nie je produkt vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky.

Pro-bio Baby je váš spoločník pre zdravé bruško vašich najmenších, zaisťujúci ich pohodu a zdravie od prvých mesiacov života.

ag173460

Špecifické referencie

ean13
8588007069012

Momentálne žiadne hodnotenia zákazníkov.