Na sklade
Slovakiapharm AESCÍN 30 mg tablety 30 ks

Slovakiapharm AESCÍN 30 mg tablety 30 ks

Kategorie: Srdce a cievy
5,90 €
S DPH

Zlepšite pružnosť a pevnosť Vašich cievnych stien a zabezpečte ich optimálnu cirkuláciu vďaka produktu AESCÍN. 

Slovakiapharm AESCÍN 30 mg je výživový doplnok obsahujúci prírodnú látku aescín vo forme rastlinného extraktu pagaštanu konského (lat. Aesculus hippocastanum). 

Jedna tableta obsahuje 30 mg aescínu, aktívnu zložku extrahovanú z pagaštanu konského, ktorá je známa svojimi priaznivými účinkami na podporu krvného obehu a zdravia žíl.

Produkt je bez laktózy a lepku, čo ho robí prístupným aj pre jedincov s intoleranciou na tieto látky. Je vhodný aj pre vegánov.

Odporúčaná denná dávka je 1 tableta denne, najlepšie po jedle, spolu s dostatočným množstvom tekutiny. Tabletu je potrebné užiť vcelku.

Je dôležité poznamenať, že tento výživový doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Osoby s známou precitlivenosťou na niektorú zložku produktu by ho nemali užívať. Odporúčaná denná dávka by nemala byť presiahnutá a produkt by nemal slúžiť ako náhrada rozmanitej stravy.

Aby sa zachovala jeho účinnosť a bezpečnosť, produkt by mal byť uchovávaný mimo dosahu detí, chránený pred vlhkom a priamym slnečným žiarením, pri teplote od 15 do 25 °C.

skp000563

Tabuľka dát

Obsah balenia
10 ks
60 ks
Forma
tablety

Momentálne žiadne hodnotenia zákazníkov.