Na sklade
Slovakiapharm Prieduškový čaj s eukalyptom 20 x 1,5 g

Slovakiapharm Prieduškový čaj s eukalyptom 20 x 1,5 g

Kategorie: Čaje
2,00 €
S DPH

Objavte úľavu pre svoje dýchacie cesty s Prieduškovým Čajom, vyrobeným na Slovensku, ktorý kombinuje prírodnú silu vybraných bylín na podporu zdravia dýchacích ciest. Tento bylinný čaj obsahuje tymián, pamajorán, zázvor, aníz, eukalyptus a divozel, ktoré sú známe pre svoje upokojujúce účinky na dýchacie cesty. Tymián a aníz ponúkajú prirodzenú úľavu, eukalyptus a divozel veľkokvetý pomáhajú uvoľniť dýchanie, a pamajorán s zázvorom podporujú normálny stav a funkciu dýchacích ciest.

Na prípravu šálky tohto čaju: Zalejte jedno záparové vrecko 0,25 litra vriacej vody a nechajte 10 minút vylúhovať. Pre optimálne výsledky konzumujte 2 až 3 šálky denne. V prípade dlhodobého užívania je odporúčané piť maximálne jednu šálku denne.

Dôležité bezpečnostné pokyny zahŕňajú: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku a nepoužívajte tento čaj ako náhradu rozmanitej stravy. Tento produkt nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Čaj by mal byť uskladnený na suchom a tmavom mieste mimo dosahu detí.

Vďaka tomuto prieduškovému čaju získate prirodzenú podporu pre vaše dýchacie cesty a pocítite zlepšenie v dýchaní a celkovom pohodlí.

ag176692

Špecifické referencie

ean13
8586004535219

Momentálne žiadne hodnotenia zákazníkov.