Na sklade
Slovakiapharm TUSIKOL sirup 250 ml

Slovakiapharm TUSIKOL sirup 250 ml

5,40 €
S DPH

Poznajte Tusikol, bylinný sirup, ktorý pomáha pri kašli a bolesti hrdla, vhodný pre deti od 4 rokov a dospelých. Tento výživový doplnok obsahuje synergickú zmes extraktov z piatich rastlín - skorocel, ibiš, tymián, lipa a eukalyptus - doplnenú o vitamín C, ktorý spoločne podporujú funkcie dýchacieho traktu. Sirup je efektívny pri zmiernení symptómov spojených s respiračnými problémami, ako sú kašeľ a bolesti hrdla.

Pred každým použitím je potrebné nádobu dobre pretrepať. Po otvorení uchovávajte sirup v chlade pri teplote do 4 °C a chráňte pred svetlom. Spotrebovať je najlepšie do dvoch mesiacov od otvorenia.

Upozornenie:

Tusikol nie je vhodný pre deti do 4 rokov, tehotné a dojčiace ženy a pre diabetikov. Neprekračujte stanovenú odporúčanú dennú dávku a neberte tento doplnok ako náhradu rozmanitej stravy.

Bezpečnostné pokyny: Nepoužívajte tento produkt počas tehotenstva alebo dojčenia a neje vhodný pre deti mladšie ako 4 roky.

S Tusikolom poskytnete sebe alebo svojim blízkym úľavu pri dýchacích ťažkostiach a podporíte prirodzené obranné mechanizmy tela v boji proti respiračným infekciám.

ag177896

Špecifické referencie

ean13
8594002393441

Momentálne žiadne hodnotenia zákazníkov.