Na sklade
Slovakiapharm HepaAKUT forte kapsuly 60 ks

Slovakiapharm HepaAKUT forte kapsuly 60 ks

Kategorie: Pečeň
8,19 €
S DPH

Revolučný produkt HepaAkut obsahuje 200 mg 80% výťažku zo semien ostropestreca mariánskeho (Silybum marianum), ktorý je známy svojimi prospešnými účinkami na zdravie pečene. Hlavnou účinnou zložkou ostropestreca mariánskeho je sylimarín (80 %), ktorý je považovaný za jednu z najúčinnejších látok na podporu funkcie pečene. Sylimarín prispieva k ochrane pečene, priaznivo ovplyvňuje funkciu tráviaceho systému a podporuje jej očistu. Táto účinná zložka je základným pilierom výživového doplnku HepaAkut, ktorý je navrhnutý tak, aby pomáhal zlepšiť a udržiavať zdravie pečene.

Výživový doplnok vo forme kapsúl bol vyvinutý s cieľom podporiť zdravie pečene a jej správne fungovanie. 

Okrem toho obsahuje HepaAkut ďalšie dôležité zložky, ako je cholín, ktorý je nevyhnutný pre normálne fungovanie pečene, vitamín C, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, vitamín E, známy svojimi antioxidačnými vlastnosťami, a extrakt z púpavy lekárskej, ktorý je známy svojimi detoxikačnými vlastnosťami a podporou zdravia pečene.

HepaAkut je vhodný pre ľudí, ktorí chcú podporiť zdravie svojej pečene a zároveň chrániť ju pred negatívnymi vplyvmi oxidatívneho stresu a toxínov.

Odporúčané dávkovanie je jedna kapsula denne. Je dôležité dodržiavať odporúčané dávkovanie a konzumovať kapsuly ako súčasť vyváženej stravy.

Pokiaľ ide o bezpečnostné opatrenia, HepaAkut by mal byť uchovávaný mimo dosahu detí a chránený pred priamym slnečným žiarením. Pred začatím užívania doplnku je vhodné konzultovať s lekárom, najmä ak máte zdravotné problémy alebo užívate iné lieky.

177895

Špecifické referencie

ean13
8594002393014

Momentálne žiadne hodnotenia zákazníkov.