Na sklade
Slovakiapharm FLATUMED FORTE 80 mg kapsuly 50 ks

Slovakiapharm FLATUMED FORTE 80 mg kapsuly 50 ks

5,50 €
S DPH

Hľadáte úľavu od bolesti, kŕčov, pocitu plnosti, grgania a nadúvania? Flatumed Forte prináša úľavu od všetkých nepríjemných príznakov, ktoré súvisia s plynatosťou. 

Výživový doplnok, ktorý kombinuje simetikón a olej z rascy lúčnej, čo ho robí účinným prostriedkom na liečbu nadúvania a plynatosti v tráviacom trakte.

Simetikón je účinná zložka, ktorá pôsobí tak, že znižuje povrchové napätie plynu v gastrointestinálnom trakte. To umožňuje plynom spojiť sa a tvoriť väčšie bubliny, ktoré sú potom ľahšie odstránené z tela, čo vedie k zníženiu nadúvania a plynatosti.

Olej z rascy lúčnej je ďalšou dôležitou zložkou, ktorá sa využíva na podporu tráviaceho systému a uľahčenie trávenia. Obsahuje rôzne zložky, ktoré môžu pomôcť zmierniť nepohodlie spojené s nadúvaním a plynatosťou, a tým prispieva k celkovému pohodliu a blahobytu tráviaceho traktu.

Flatumed je vhodný pre ľudí, ktorí trpia nadúvaním a plynatosťou spôsobenými rôznymi faktormi, vrátane stravovacích návykov, stresu alebo iných gastrointestinálnych problémov. Dostupný vo forme kapsúl, Flatumed je ľahko užiteľný a môže sa prispôsobiť individuálnym potrebám. Je dôležité dodržiavať odporúčané dávkovanie a postupovať podľa pokynov od lekára alebo výrobcu produktu.

agT69284

Špecifické referencie

ean13
8588007069098

Momentálne žiadne hodnotenia zákazníkov.