Na sklade
Slovakiapharm CARBOPHARM kapsuly 20 ks

Slovakiapharm CARBOPHARM kapsuly 20 ks

3,85 €
S DPH

Objavte Carbopharm, ktorý obsahuje 250 mg aktívneho uhlia v jednej kapsule. Aktívne uhlie je zachované vo svojej prirodzenej podobe, čo zaručuje zachovanie všetkých jeho vlastností, najmä veľkostný profil čiastočiek a absorpčné schopnosti.

Aktívne uhlie je známe svojou schopnosťou absorbovať rôzne toxíny a zlúčeniny v tráviacom trakte. Pomáha znížiť nadmernú plynatosť po jedle a môže byť účinným prostriedkom na zmiernenie rôznych gastrointestinálnych problémov.

Odporúčaná dávka pre dosiahnutie priaznivého účinku je 1 g (4 kapsuly), ktoré sa majú užiť minimálne 30 minút pred jedlom alebo krátko po ňom. Táto dávka môže byť prispôsobená individuálnym potrebám podľa pokynov od lekára alebo výrobcu produktu.

Carbopharm je výživový doplnok bez lepku a laktózy, neobsahuje cukor ani plnivá, čo z neho robí vhodný výživový doplnok pre širokú škálu ľudí, vrátane tých s intoleranciou na lepok alebo laktózu. Je tiež vhodný pre vegánov, čo znamená, že je vyrobený bez živočíšnych produktov alebo derivátov.

Je dôležité dodržiavať odporúčané dávkovanie a postupovať podľa pokynov od lekára alebo výrobcu produktu. Pred užitím výživového doplnku sa odporúča konzultovať so zdravotným odborníkom, najmä ak máte akékoľvek zdravotné problémy alebo užívate iné lieky.

kk5478236

Špecifické referencie

ean13
8588007069869

Momentálne žiadne hodnotenia zákazníkov.