Na sklade
Slovakiapharm PANGASTRIN Forte kapsuly 30 ks

Slovakiapharm PANGASTRIN Forte kapsuly 30 ks

7,80 €
S DPH

Slovakiapharm Pangastrin Komplex je výživový doplnok navrhnutý na podporu zdravia tráviaceho systému. Obsahuje zmes piatich tráviacich enzýmov - amylázy, proteázy, laktázy, lipázy a celulázy, ktoré spoločne pomáhajú tráviť bielkoviny, sacharidy a tuky na jednoduchšie, pre telo využiteľné živiny.

Jednou z unikátnych zložiek je inulín, vláknina, ktorá sa nedokáže stráviť v zažívacom systéme človeka. Namiesto toho sa dostáva do tráviaceho traktu v neporušenom stave, kde má viacero prospešných účinkov. Inulín ovplyvňuje zloženie a konzistenciu v žalúdku a čreve, pomáhajúc zlepšiť trávenie a absorpciu živín. Navyše, inulín môže tiež ovplyvniť rýchlosť vyprázdňovania žalúdka, čo môže prispieť k celkovému pohodliu tráviaceho systému.

Tento produkt je navyše vytvorený s ohľadom na potreby vegetariánov a vegánov, pretože je dodávaný vo vegánskych kapsulách. Tieto kapsule sú vyrobené bez použitia živočíšnych produktov, čím zabezpečujú, že výživový doplnok je prístupný a vhodný pre širokú škálu ľudí.

Okrem toho je Slovakiapharm Pangastrin Komplex bez lepku, čo znamená, že je vhodný aj pre jednotlivcov s intoleranciou na lepok alebo celiakiou. Tento atribút robí tento výživový doplnok prístupným a bezpečným pre jednotlivcov so špecifickými diétnymi obmedzeniami a potrebami.

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula denne

Slovakiapharm Pangastrin Komplex je ideálnym spoločníkom pre tých, ktorí sa zaujímajú o podporu zdravej tráviacej funkcie a celkového pohodlia v žalúdku a čreve. S jeho jedinečnou kombináciou tráviacich enzýmov a prídavkom inulínu môže tento výživový doplnok pomôcť optimalizovať proces trávenia a zabezpečiť efektívnu absorpciu živín z potravy.

kk852147

Špecifické referencie

ean13
1234567890128

Momentálne žiadne hodnotenia zákazníkov.