Na sklade
Slovakiapharm 10 PRO - BIO PREMIUM + vláknina kapsuly 30 ks

Slovakiapharm 10 PRO - BIO PREMIUM + vláknina kapsuly 30 ks

10,00 €
S DPH

Zlepšite svoje trávenie a črevné zdravie s premium 10 Pro Bio kapsulami, ktoré sú teraz dostupné vo väčšom balení 30 kapsúl. Každá kapsula obsahuje 10 miliárd tyndalizovaných (tepelným spôsobom ošetrených) mikroorganizmov z 10 odlišných kmeňov, vrátane bifidobaktérií a laktobacilov, ktoré sú známe svojimi prospešnými účinkami na črevnú flóru.

Tento komplex je ideálny na podporu zdravia črevného traktu a imunitného systému.

Zloženie tohto doplnku zahŕňa prírodnú vlákninu Psyllium, ktorá pomáha zlepšovať trávenie a udržiavať zdravú črevnú mikroflóru, spolu s tyndalizovanými mikroorganizmami ako sú Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum. Kapsuly, vyrobené z celulózy, sú vhodné aj pre vegánov.

Dávkovanie: Doporučuje sa užívať jednu kapsulu denne. Ako pri každom doplnku stravy, aj tu platí, že by nemal slúžiť ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do troch rokov a má sa skladovať na suchom, tienistom mieste pri teplote od +4 do +25 °C.

Garancia kvality: 10 Pro Bio premium zaručuje stabilitu a vysokú početnú účinnosť životaschopných kultúr až do dátumu expirácie, čo potvrdzuje jeho vysokú kvalitu a efektivitu.

S 10 Pro Bio premium môžete spoľahlivo podporiť svoje tráviace zdravie a celkovú pohodu. Teraz s praktickým balením 30 kapsúl, ktoré poskytuje plnohodnotnú podporu pre celý mesiac.

ag180643

Špecifické referencie

ean13
8588007069999

Momentálne žiadne hodnotenia zákazníkov.