Na sklade
Slovakiapharm VITAMÍN C 500 mg long effect tbl 1x30 ks

Slovakiapharm VITAMÍN C 500 mg long effect tbl 1x30 ks

Kategorie: Vitamín C
3,00 €
S DPH

Slovakiapharm Vitamin C 500 mg Long-Effect je výživový doplnok v tabletách, ktorý poskytuje vysokú dávku vitamínu C pre dlhotrvajúci účinok a posilnenie imunitného systému. S obsahom 500 mg vitamínu C v jednej tablete, tento produkt je vhodný pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý spôsob, ako posilniť svoje zdravie.

Vďaka špeciálnej formulácii s predĺženým účinkom získate pre Váš organizmus optimálnu absorpciu vitamínu C a jeho dlhodobú prítomnosť , čo môže pomôcť udržať zdravie a posilniť imunitný systém.

Vitamín C je známy svojimi antioxidačnými vlastnosťami a schopnosťou podporovať imunitný systém. Pomáha chrániť telo pred voľnými radikálmi a podporuje tvorbu kolagénu, dôležitého pre zdravie pokožky, kostí a kĺbov. Okrem toho môže vitamín C tiež prispievať k zníženiu únavy a vyčerpania, a pomáha organizmu zvládať stres.

Jedna tableta denne je všetko, čo potrebujete pre zabezpečenie dostatočného príjmu vitamínu C. S dlhotrvajúcim účinkom sa vitamín C postupne uvoľňuje do tela, čo zaručuje optimálnu absorpciu a využitie. To vám umožňuje cítiť sa silní a plní energie počas celého dňa.

Slovakiapharm Vitamin C 500 mg Long-Effect je ideálnym doplnkom pre tých, ktorí hľadajú jednoduchý spôsob, ako podporiť svoje zdravie a posilniť svoj imunitný systém. Vaše voľba pre celkovú vitalitu a zdravie.

ag173978

Špecifické referencie

ean13
8594002393052

Momentálne žiadne hodnotenia zákazníkov.