Na sklade
Slovakiapharm PROSTA-MIX kapsuly 60 ks

Slovakiapharm PROSTA-MIX kapsuly 60 ks

15,90 €
S DPH

Objavte účinky Prostamixu, prémiového doplnku výživy zameraného na podporu zdravia prostaty a močového ústrojenstva. Tento produkt obsahuje špeciálne vybrané extrakty, vrátane serenoy plazivej (známej ako saw palmetto), ktoré sú cenené pre svoje priaznivé účinky na prostatu a prispievajú k zachovaniu prirodzeného fungovania močového ústrojenstva a normálnej funkcie reprodukčného systému. Kombinácia extraktov zo žihľavy dvojdomej, medvedice lekárskej, zlatobyľu obyčajného a vrbovky malokvetej, doplnená o inulín, poskytuje synergický efekt, ktorý podporuje zdravie a pohodu.

Dávkovanie: Užívajte jednu kapsulu denne po jedle. Zapije kapsulu dostatočným množstvom tekutiny. Tento doplnok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí a neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok by nemal byť používaný ako náhrada rozmanitej stravy.

Bezpečnostné upozornenie: Pred užívaním akéhokoľvek doplnku je dôležité konzultovať s lekárom, najmä ak užívate iné lieky alebo máte zdravotné problémy.

Investujte do svojho zdravia s Prostamixom, ktorý poskytuje komplexnú podporu pre mužov, dbajúcich na zdravie svojej prostaty a celkového urogenitálneho zdravi

ag177894

Špecifické referencie

ean13
8594002393083

Momentálne žiadne hodnotenia zákazníkov.